13.9.2011

Listopad 2011

Why can't be life a fairytale..?

26. listopadu 2011 v 11:15 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary
Loosing the mind, loosing an opinion .. breaking down...Seeing the light, seeing the vision ... Crashing away ..

Huhů, další "sjůpr" užívání, prostě nálada se opět stupňuje.. a to dolů.. Silná třesavka, bolest hlavy a častá otázka "Co jsem komu udělala?"
Našla jsem skvělýho kámoše, dobře se s ním kecá a to opravdu o všem.. Ale co si myslet, když ostatní o něm tvrdí samé nepěkné věci..? Komu věřit?

Do toho mám pocit, jako by se všecko fuckovalo.. Jediné štěstí, že tu je Raven a S, protože jinak nevim, co bych dělala.. Asi umírala v těžké třesavce..

Feeling the fear, feeling the pain, crying an ocean... Looking for a chance, coming in the drain.. feel like nothing..
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT0o4cgH9fa2D6kb68woP6eIbcb79GM4MGt2LxuBFmP7pkNrO7U
A ta mrcha láska.. Co si o sobě sakra myslí? Ok, mělo by být všechno v pohodě, ale jak když ten divný pocit z žaludku nemizí a já sama nevím, co vlastně chci..

Nothing what has to start or end. I can't deside and that's why I pretend.. Why can't be life a fairytale?
Thinking of him, dreaming of him that's forbiden rose.. Shotting my face, doing a sin of.. wild rose..

Kdyby se aspoň lidi kolem mě měli dobře, ale jak se tak rozhlíím, všichni jsou buď v depresích, nebo smutní.. Prostě nikdo není šťastný...

Was it a mistake or was it a dream? I can't decide and that's why I pretend ..Can you hear me? can you feel me? Wha can't be life a fairytale?

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR7fNWh5fIJ45sz1keuBSe_-qsHD5KSuNdSYoUq1H0XfvXtusvm


Born to be Avril Lavigne

18. listopadu 2011 v 14:41 | Miss Nothing |  Others
Je to něco zvláštního..Možná, nebo pravděpodobně, asi většina z vás Avril moc nemusím, ale tohle mě velice zaujalo.. Video Born to be Avril Lavigne ( tedy 3 videa :D ) Zaujal mě nápad a celé je to dle mého názoru moc pěkně udělané..Popravdě, vždycky mě zajímalo, jak to berou ty celebrity a tak a tohle je dobrý způsob.Ikdyž vášs to nezajímá, pusťte si to, je to opravdu zajímavé.. Anebo si dělejte co chcete :D


A k procvičení Ájny taky dobrý xD :D

Within Temptation - Sinead

13. listopadu 2011 v 19:08 | Miss Nothing |  Music
V rubrice Hudba se dlouho nic neobjevilo..Vlastně celkově na blogu, omlouvám se, poslední dobou moc nestíhám a je toho prostě moc..

Tato kapela mě jejich novým albem úplně uchvátila, snad nikdy se mi nestalo, že bych se do něčeho tak rychle zaposlouchala a pouštěla si to furt dokola. Tahle písnička je moc pěkná, ikdyž není nejlepší. Klip..No, mohl být lepší, ikdyž se mi vlastně líbí.. užijte si poslech :)


Going in Blind

1. listopadu 2011 v 14:50 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary
Potřebuje všechno nějaké vysvětlení? K čemu je milion otázek, když nikdo nedostane odpověď? A když jo, tak to není pravdivé.. Přetvářka vládne lidstvu.. Vytrácí se důvěra, lidi se navzájem pomluvají a to si říkají přátelé. Ale komu doopravdy věřit, když už vás celý svět zradil?
...Time after time, I walk the fine line,Something keeps bringing me back,Time after time, I'm going in blind,I don't know which way I need to go..

Láska, nenávist.. Radost, smutek... Vše je propojeno se vším..
Má tohle nějaký smysl?
Můžou téct potoky slz, ale stejně to nikdo neuvidí.. Všichni jsou zaslepeni lžemi a přetvářkou...Copak chce toho člověk tolik, když chce obejmout a přítele, který o něm nic nerozkecá dál? .... Utápíme se ve lžích a falešbých úsměvech..Komu věřit?
Kam zmizela ta zkurvená spravednost? Proč někteří smí mít vše a jiní nemají nic? Sřípky štěstí, které se tak složitě dávaly dohromady se zase rozletěli na milion kousků, do všech stran.. Láska bolí, štěstí mizí, vládne královna Bolest...