13.9.2011

Leden 2012

Dixie Chicks - The Long Way Around

29. ledna 2012 v 11:32 | Miss Nothing |  Music
....I've been a long time gone now,Maybe someday, someday I´m gonna settle down,But I´ve always found my way somehow...

Úplně nádherná písnička.. Není to zrovna styl, který by asi někdo z vás poslouchal, takové country.. ALe já si nemůžu pomoct, ta písnička opravdu nemá chybu.. Dixie Chicks, celá ta kapela je skvělá! :)


Jiank co novýho? Za ten týden se toho moc neudálo, ale.. psali jsme test z matiky, a .. Asi budu mít poprvé za celý školní rok z matiky za 1 :D Heh, poprvé a naposled bych tipovala :D :)
Včera měl bratr Maturitní ples.. Sice jsem tam nebyla, ale příprava sestry mi bohatě stačila :D

A něco special k Markét -- Furt se míjíme, to je děs.. :/ Chybíš mi, snad si brzo napíšem... Je to už moc dlouho ..:/Ostříhaná.. Zamyšlená.. Kreativní..

22. ledna 2012 v 17:39 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary
Jojo, já vím, opět docela dlouho nic nebylo, nezabíjejte mě, kapánek nestíhám .. Pololetí mi zabralo většinu času, díky Bohu za to, že už jsou známky uzavřené, protože jinak opravdu nevím,j ka bych to dál přežívala... Co se známek týče, moc to raději nekomentuju.. Hehe, řekněme, že máti opravdu není nadšená ...

Změna je život... Muhehe, co se týče mě, jsou tu nové vlasy.. Tedy né nové, ale.. prostě nový účas.. Krátký, dejme tomu mikádo ?!? , prostě takový sestřih, co já vlastně nikdy neměla.. Ale chtělo t osilnou změnu, měla jsem totálně zničený vlasy - roztřepený konečky a celkově strašně slabé.. Takže Hrůza Děs, ale teď je to pohoda.. Neschne to pět hodin, je to lehči na udržování atd atd.. Ačkoliv, je to dost nezvyk, takové krátké.. :D
Kreativní? Jistě, já vždy :D Byla jsem na Výtvarném víkendu.. Bylo to moc fajn, ikdyž.. ta častá chuť zbavit se těch malých dětí.. Hehe 3:-) Jsem děsná, já vím, ale dělat každých pět minut houpačku hold není zrovna zábava.. jinak vytváření dost, her taky.. Jsem z toho utahaná xD

Ale kreativní taky v torchu jiném směru.. Kreslila jsem si.. respektive čmárala nějaké svoje kraviny jako obvykle, a vzniklo z toho něco.. i docela pěkného.. :P Co na to říkáte vy? :))
A pak další kreace a to moje nehty :D Jop, já vím, jsem šílenec :D Ale.. do nehtů mi nemluvte, v tom jsem vyloženě závislák a Barbie :D A tyhle mi daly i docela práci..

News...

10. ledna 2012 v 12:33 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary
No, takže za prvé se omlouvám, že jsem o sobě dlouho nedala vědět ani článkem ani komentáři na vašich blozích, tak trochu nám odešel počítač.. Ale nebojte, už se zase vrátil (klepu!!! :D ) a bude to jako za starých časů.. :D :)

Za druhé... Silvestr byl božský, skvělý, prostě "sjůpr" :))Nebudu moc rozvádět, jen..dodám to, že jsem byla šťastná!! :)


Ohledně minulého roku, taková rekapitulace by se hodila.. Takže..Dle mého názoru byl v mnoha ohledech fajn, řekla bych, že..že byl i docela pohodový a nic nějak extra převratného se nestalo.. Líbil se mi, seznámila jsem se se spoustou nových a skvělých lidí a získala tím nové kamarády, na kterých mi moc záleží :)) Jistě, staly se i něpříjemné věci, ikdyž ty moc vytahovat nebudu.. Ty byly, jsou a vždycky budou a já doufám, že rok 2012 zvládnu v pohodě, bez zbytečných depresí a podobných..věcí..

Ale rok 2012 už teď začíná být velice štědrý, neboť Avenged Sevenfold zamíří v létě do studia !! xD juhuhuhuhů :D Víc se dočtete zde ! :) ( Kdo se už teď těší jak já? :P )