13.9.2011

Únor 2012

Zrcadlo

28. února 2012 v 15:01 | Miss Nothing |  Témata Týdne
Ano, po dlouhé době jsem se rozhodla napsat článek..s tématem týdne..Možná jsem ho tady na tom blogu nepsala ani jednou, což já si to pamatuju..? Ani nevím proč, ale..tohle téma mě prostě zaujalo.. upoutalo..

Zrcadlo.. Asi každý si představí tu lesklou plochu, všemožně různých tvarů, která odráží to, co se do něj kouká ..a vlastně se ani koukat nemusí.. Váš obličej, ať už po ránu nebo večer, i když s jistými odlišnými věcmi, barvami.. Nedokáže přesně zobrazit skutečnost..

Přesto to není přesně to, o čem jsem chtěla mluvit.. Zrcadla přece nezobrazují jen naše obličeje, světlo nebo cokoliv jiného, co před něj postavíme.. Zrcadlo nemusí být jen věc hmotná, kolikrát může být zrcadlem i naše mysl či paměť, která jakkdyž "odráží" to, co už se v našich životech stalo, naši minulost, vzpomínky, sny, vize, představy,.. Všechny krásné momenty s blízkými a milovanými, stejně tak i ošklivé zážitky, které nechceme snad nikdy znovu vytahovat.. Přesto jako kdyby si právě ty naše "zrcadlo" (paměť) uchovala v mysli napořád.. a vytahovala ji v tu nejnevhodnější chvíli..

Nedokážu si pomoct, ale zrcadlo je pro mě něco.. zvláštního, snad i magického.. Dokáže zobrazit něco, co jiní vidět nedokáží, zobrazí sny i naše karikatury.. Takové zrcadlo je pro mě jedním velkým otazníkem a zároveň každé ráno jedinou pomocí k tomu, abych vypadala jako (ne)normální člověk..Addicted

18. února 2012 v 20:38 | Miss Nothing |  Music

It´s like I can´t breathe,It´s like I can´t see anything,Nothing but you,I´m addicted to you.. ♫
Nemám slov, písnička nádherná, její hlas.. Perfektní.. Text.. Božský...


..and I Will Always Love You...

12. února 2012 v 10:26 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary
Dobré ráno přeji,
ozývám se po delší době.. Teď nastává chvilkové pohodové období, protože.. YES, je to tak, mám jarní prázdniny :) Lidi ani nevíte, jak já se na ně těšila, protože.. poslední týdny jsou pro mě opravdu zabijácké, nevyspalost - maximální, samé učení a přesto špatné známky.. Šlo to z kopce.. Takže jsem teď vděčná za chvilku volna..

Nějaké novinky? Máti mi odjela, nemá mi kdo nabarvit hlavu, to naštve :D Přemýšlím, jestli to mám zkusit sama nebo říct bráchovi.. Ale ten má zas kocovinu, takže těžko říct, jaká nálada ho přepadne.. Hehe :P
Ale nemůžu to máti vyčítat, ostatně já sama zítra vyrážím směr Brno, za mou sestřičkou.. :) Užít si velkoměsta, nakupování a setkání s kamarádem :) Jop, těším se :))

Nevím, co víc napsat.. Minulý týden jsem si užívala s holkama, nazvěme to "dámskou jízdou", v sobotu takové kreativní odpoledne s mátinkou.. Hehe, možná byhcj í měla říct o té 5 z dějepisu, což? Hm.. Furt na to zapomínám.. Nebo ne? :P :D No co, časem se to dozví..

A nakonec něco ze života celebrit.. Whitney Houston, 48letá zpěvačka s naprosto božským hlasem, dneska v noci zemřela.. Docela jsem ji obdivovala, písničku I Will Always Love You zazpívala nepopsatelně.. Mít tak rozsah jejího hlasu.. Uff.. Rest in peace ♥ Whitney Houston


Some colours.. in my eyes..

4. února 2012 v 19:24 | Miss Nothing |  Colorizace
Yes, dlouho nebylo nic z grafiky..A vím, colorizace nejsou žádná grafická veledíla, ale .. popravdě, docela mě baví, pro s vou jednoduchost a pěknost..Tedy pokud se to nepřežene, to pak někdy vypadá opravdu otřesně.. Tak jsem si hrála s očkama.. Snad se líbí :)