13.9.2011

Březen 2012

..já...

26. března 2012 v 15:48 | Miss Nothing |  Témata Týdne
Zvláštní to téma týdne.. Já.. Heh, o tom by se dalo psát hodně, opravdu hodně..

Ale co vám o sobě říct? Ok,ok.. já něco splácám..
Takže..jak začít? Čtrnáctiletá dívka s naprosto střeštěnou povahou a na hlavu padlými nápady. Moje vlastnosti jsou různé, ale mezi ty, kterých si určitě všimnete patří upřímnost, citlivost, chvílemi i závist.. Ano, stoprocetně jsem šílená a uchylná, to se musí nechat. Opravdu, ale opravdu hodně si vážím lidí kolem sebe, všech svým dobrých přátel, kterým věřím a jsem strašně moc ráda, že je mám, i rodiny, ikdyž to tak někdy vypadat nemusí.. Mám ráda zvířata a hudbu..

Tak a menší dotazníček s odpověďmi na takové ty kraviny, co byste je možná chtěli vědět :D
Oblíbená hudba - Tak ti, co čtou můj blog delší dobu, zajisté ví, že mám ráda a poslouchám rock, hardrock, hardcore, punkrock, metal... no, prostě tvrdší hudbu.. V mém počítači opravdu nenajdete složku s hudbou Rihanny nebo Chrise Browna..
Oblíbené zvířata - Vlci.. už od malička je bezmezně zbožňuju.. Je to fascinující zvíře, nádherné, magické... A taky mám rády psy, ale v podstatě všechny zvířata.. Jen nemám ráda hmyz (ale pardon, to já jako zvěř moc nepočítám)

Nevím, co víc chcete vědět, svůj životní příběh tu opravdu psát nebudu..A kdybyste měli na mě nějaký dotaz zeptejte se třebas zde. :)
Loučí se Miss Nothing..


...soft violin melody playing in your heart..

13. března 2012 v 13:48 | Miss Nothing |  Fotky
.. Kde ses toulala Lucynko celý víkend..?
.. Ach promiň, já byla na soustředění..

Oh yes, that's true..
Ti, kteří čtou můj blog už delší dobu asi postřehli, že hraju na housle. A je to k neuvěření, to ano, ale .. už devátým rokem.. Sama se nad tím poněkud udivuji. A nejvíc nad tím, že .. teď mě teprve ňák začaly více bavit. Tedy, musím se přiznat, že samotná hodina je pro mě stále stejné utrpení, ale takový orchestr, to je .. skvělé ! :)

Víkend jsem tedy strávila společně s ostatními členy orchestru na hotelu Zubříč. NA pokoji jsem byla s kámoškama, což bylo fajn, jak na pokec, dělání kravin, zpívání, pití, tak prostě celkově. Jenom dirigent a učitelé z nás musely mít vánoce, spaly jsme nad nima :D Ale ňák extra si nestěžovali, takže cájk :P Bylo to skvělé, i přesto, že jsem si myslela, že to bude nuda a i přes to, že jsem byla v pátek unavená jak nevím co, tak jsme zalehli až po půlnoci. V sobotu jsme hráli dohromady asi 10 hodin ..! Drsný co? :D Ještě teď mě všechno bolí.. Ale enlituju toho, je to skvělé, a příští týden v sobotu nás čeká krajské kolo soutěže! :) Takže držte palce!

A nebylo by to ono, kdyby kámoška nevzala foťák a nepostavila si mě jako model, že.. :D Takže pár fakt vyvedených fotek vám tu dám na ukázku ;)

Ultraviolet... ♫

5. března 2012 v 15:01 | Miss Nothing |  Fotky
Né, že bych tu chtěla přidávat nějaké ultrafialové fotky, to je pouze písnička, která u mě často jede :D ♫ POvinně poslechnout, je dobrá, tedy.. aspoň mě se líbí, i přesto, že je naprosto z debilního filmu (aneb smějem se americký komediím :D )

První fotka, již staršího data.. To víte, když si hraju, takhle to dopadá.. Ale.. přesto, se mě to líbí :D :)