13.9.2011

..já...

26. března 2012 v 15:48 | Miss Nothing |  Témata Týdne
Zvláštní to téma týdne.. Já.. Heh, o tom by se dalo psát hodně, opravdu hodně..

Ale co vám o sobě říct? Ok,ok.. já něco splácám..
Takže..jak začít? Čtrnáctiletá dívka s naprosto střeštěnou povahou a na hlavu padlými nápady. Moje vlastnosti jsou různé, ale mezi ty, kterých si určitě všimnete patří upřímnost, citlivost, chvílemi i závist.. Ano, stoprocetně jsem šílená a uchylná, to se musí nechat. Opravdu, ale opravdu hodně si vážím lidí kolem sebe, všech svým dobrých přátel, kterým věřím a jsem strašně moc ráda, že je mám, i rodiny, ikdyž to tak někdy vypadat nemusí.. Mám ráda zvířata a hudbu..

Tak a menší dotazníček s odpověďmi na takové ty kraviny, co byste je možná chtěli vědět :D
Oblíbená hudba - Tak ti, co čtou můj blog delší dobu, zajisté ví, že mám ráda a poslouchám rock, hardrock, hardcore, punkrock, metal... no, prostě tvrdší hudbu.. V mém počítači opravdu nenajdete složku s hudbou Rihanny nebo Chrise Browna..
Oblíbené zvířata - Vlci.. už od malička je bezmezně zbožňuju.. Je to fascinující zvíře, nádherné, magické... A taky mám rády psy, ale v podstatě všechny zvířata.. Jen nemám ráda hmyz (ale pardon, to já jako zvěř moc nepočítám)

Nevím, co víc chcete vědět, svůj životní příběh tu opravdu psát nebudu..A kdybyste měli na mě nějaký dotaz zeptejte se třebas zde. :)
Loučí se Miss Nothing..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raven Raven | 28. března 2012 v 19:29 | Reagovat

Těším se až tě v těch šatech uvidím :)

2 Markét Markét | Web | 31. března 2012 v 17:48 | Reagovat

Bože můj, tady vypadáš jak modelka. :)*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama