13.9.2011

Duben 2012

Please Stop! .. for a while..

15. dubna 2012 v 11:39 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary
Ok, název článku asi mluví za vše..
Nemám teď lehké období, jakožto, že vůbec.. A táhnout do toho ještě blog by bylo nad mé síly..

Potřebuju čas.. Hodně času.. na vzpamatování se, na to,abych se opět dostala do starých kolejí, tak ňák ovládla svou psychiku a opět se jednou vyhrabala ze dna.. I když teď mi to přijde těžší, než kdy jindy.. To dno je níž, než bývalo a uplynul týden a já teprv otevřela oči ke světlu, které mě čeká nahoře, až se k němu jednoho dne možná i vyšplhám.. Oči zalité hořkými slzami, mé tělo stejně neposlouchá a nechce.. nechce se momentálně dostávat vzhůru.. A ten pocit, že to ani za čas chtít nebude, stále stoupá.. CHci ležet na dně, zavřít oči, představovat si, že to byl jen zlý sen, odporná noční můra, nic víc.. Ale né, realita bolí, jako vždy mi ublížila...

Ale dost těchto keců, chci dát jen najevo, že na čas stávkuju..Prostě potřebuju pauzu... Tak to pochopte..

Už se blíží.. VELIKONOCE!! :))

3. dubna 2012 v 15:15 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary
Ach bože, poslední dny školy a už.. už konečně nastane dlouho očekávaná chvíle volna..! Lidi, ani nevíte jak se těším.. Sice se asi moc nevyspím nebo tak, protože jedu pryč s kamarády a tak, takže bych se dost divila, kdybych něco moc naspala :D Ale bude fajn, super.. Dokonalé ! ;)

I když..jop, jsem krapet nervózní.. Krapet? Dobrá, tak možná víc než nervózní, ale.. nedivte se, to jsem celá já..!! :D

Ok, přestanu mlít kraviny a popřeju vám již jen..Krásné Velikonoce, pěkně prožité prázdniny..a holky nenechte se moc vymlátit! :D (nebo jim to aspoň vraťte!! :D )