13.9.2011

Červen 2012

..a my vystoupáme výš, nad střechy paneláků..

17. června 2012 v 19:54 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary
Hlásím se, opět a zase, z naprosto zničujícího horka.. Né, vážně, celý týden si prší, a přijde pátek a stupně se pohybují kolem 30 °C.. ! Což je pro mě Smrt s velým S, protože..tohle přímo nesnáším..Sobotu i neděli jsem nějak úspěšně přežila, ale celé léto? Ach můj bože!!

Pomalu se blíží konec školy, údajně už jen 12 dní do prázdnin.. Ach, Děkuji Ti!! :)) Potřebuju se konečně pořádně vyspat a mít volno, volno, vytoužené volno! Ale taky není nad to mít rýmu a kašel v červnu..Ano, jaký pako to takhle má? Samosebou já a pak inteligentně nemůžu spát, když pořád kašlu nebo smrkám.. Ech, Už aby byl zase víkend a já to trochu dospala.. xD (Nevadí, že teď jeden končí..)

Zmatek.. Totální Chaos.. Tak dost, jak je možné, že se někdo sám s sobě nevyzná? Ano, nejlepší je si nalhávat něco, když víte, že to tak vlastně ani není. Ale konečně, lepší než si říkat pravdu.. Tedy, na jistou dobu... Ach jo, chtěla bych zase nějaké normální období, vyznat se v sobě.. Asi bych toho chtěla moc..Ale ne! Kur*a, zas tak moc toho není... Jen aby se věci na chvilku obrátily a s dobrým počasím přišla i dobrá nálada a konec Zmatků..

Nechci se zamilovat, ale obyčejné Přátelství to není.. Nechci do toho spadnout... Obzvlášť teď, není to dobrý nápad..! Just help me..Ale .. proč i Ty tvrdíš věci nějak a chováš se úplně jinak? Vysvětlení, žádám vysvětlení...

Ech, nějaké mé "úžasné" kecy.. Jen jsem měla potřebu se vypsat..


Without idea..

5. června 2012 v 19:20 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary
Ahojte lidi, opět k Vám vztahuju svou ruku ze záhrobí..Nebo spíš svá slova, rozházená tak, aby je chápal každý jak chtěl a hlavně.. vyjádření mých myšlenek a pocitů.. Hehe, jako vždy..

Škola.. Těchle 5 písmen mě sere poslední dobou víc a víc.. Kdo vymyslel konce školního roku? Kdo to má zvládat? Né vážně, je normální psát 4 testy v jeden den? Omlouvám se, ale myslím, že enmluvím jen za sebe, když vám řeknu, že tohle prostě nejde.. Ano, možná mají na to lidé s přirozenou inteligencí (mimo mě) a šprti (opět úplně mimo mě). A co mají dělat průměrní/blbí lidi? Asi se postavit na hlavu, protože už i to by bylo lehčí, než neustále čumět do sešitu na nějaké definice, kterým stejně nerozumím ani slovo.. Milé rodičovstvo, těště se na vysvědčení..Adios Me..

A né vážně, vysvětlete mi někdo, co je tohle za období? Proč se nikdo nemá dobře.. ? Kolem sebe nevidím nic jiného, než samé smutné a zastřené obličeje, které nevnímají Realitu, utíkají radši pryč, do svých světů.. A já utíkám s nimi, protože tady v Realitě vládne Bolest.. Směje se nám a všude sadí Neštěstí.. Já chci utíkat s ostatními, ale ..taky chci pomáhat, nechci, aby to takhle skončilo.. Lidi, musíme bojovat.. Zatnout zuby, zavřít oči a rozeběhnout se zpátky, rvát se o Radost a další krásy Světa.. Prosím, pojďte do toho se mnou, protože sama to nezvládnu..Prosím..

A zabte lidi, kteří lžou..kteří slibují, a neplní..kteří nevidí, že byste byli pro ně ochotni skočit do ohně, ale oni vám stejně ubližují.. Trpící, kolik jich jen je.. Mnoho a mnoho.. Chtějí dýchat, chtějí žít.. Chtějí pomoct.. Ano, chtějí objetí..

Promiň Raven, že jsem poslední dva měsíce brala ohled hlavně na mě.. Nedívala jsem se, že ani ty to nemáš ideální a potřebuješ nščí objetí.. Byla jsem sobecká a lituju toho.. Ale bylo to pro mě těžké..A stále je..Ale zlepším se, slibuju!

Mimo můj styl, ale poslechněte si ji..Je skvělá..