13.9.2011

Without idea..

5. června 2012 v 19:20 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary
Ahojte lidi, opět k Vám vztahuju svou ruku ze záhrobí..Nebo spíš svá slova, rozházená tak, aby je chápal každý jak chtěl a hlavně.. vyjádření mých myšlenek a pocitů.. Hehe, jako vždy..

Škola.. Těchle 5 písmen mě sere poslední dobou víc a víc.. Kdo vymyslel konce školního roku? Kdo to má zvládat? Né vážně, je normální psát 4 testy v jeden den? Omlouvám se, ale myslím, že enmluvím jen za sebe, když vám řeknu, že tohle prostě nejde.. Ano, možná mají na to lidé s přirozenou inteligencí (mimo mě) a šprti (opět úplně mimo mě). A co mají dělat průměrní/blbí lidi? Asi se postavit na hlavu, protože už i to by bylo lehčí, než neustále čumět do sešitu na nějaké definice, kterým stejně nerozumím ani slovo.. Milé rodičovstvo, těště se na vysvědčení..Adios Me..

A né vážně, vysvětlete mi někdo, co je tohle za období? Proč se nikdo nemá dobře.. ? Kolem sebe nevidím nic jiného, než samé smutné a zastřené obličeje, které nevnímají Realitu, utíkají radši pryč, do svých světů.. A já utíkám s nimi, protože tady v Realitě vládne Bolest.. Směje se nám a všude sadí Neštěstí.. Já chci utíkat s ostatními, ale ..taky chci pomáhat, nechci, aby to takhle skončilo.. Lidi, musíme bojovat.. Zatnout zuby, zavřít oči a rozeběhnout se zpátky, rvát se o Radost a další krásy Světa.. Prosím, pojďte do toho se mnou, protože sama to nezvládnu..Prosím..

A zabte lidi, kteří lžou..kteří slibují, a neplní..kteří nevidí, že byste byli pro ně ochotni skočit do ohně, ale oni vám stejně ubližují.. Trpící, kolik jich jen je.. Mnoho a mnoho.. Chtějí dýchat, chtějí žít.. Chtějí pomoct.. Ano, chtějí objetí..

Promiň Raven, že jsem poslední dva měsíce brala ohled hlavně na mě.. Nedívala jsem se, že ani ty to nemáš ideální a potřebuješ nščí objetí.. Byla jsem sobecká a lituju toho.. Ale bylo to pro mě těžké..A stále je..Ale zlepším se, slibuju!

Mimo můj styl, ale poslechněte si ji..Je skvělá..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Raven Raven | Web | 6. června 2012 v 15:23 | Reagovat

Honey,...hrozně bych teď chtěla být s tebou a obejmout tě.
V poslední době je to vážně všechno složitý...a máš pravdu, jako by nikdo nezvládl být šťastný. Možná je to tím, že je konec roku a všichni toho máme hodně.
Jo, půjdu do toho s tebou. Stopro. Se mnou můžeš vždycky počítat ;-)..nějak to zvládnem, ju? Napsala jsi to krásně, rvát se o radost a další krásy světa. A máš pravdu. Stojí to za to.

Neomlouvej se. Tys to potřebovala více než já. Já..se jen nestačím divit, jak moc jsem se do toho zamotala.Ale jsem hrozně ráda, že jsi v tom se mnou. :) Děkuju. ♥
Chápu tě, bylo to blbý období (a stále je) ale spolu to zvládnem a určitě se to zlepší..:)

Miluju tě ;-) (smím to říct svojí nejlepší kamarádce, že ano? ^^ A ty víš, jak to myslím)

2 Raven Raven | Web | 6. června 2012 v 15:24 | Reagovat

A zapomněla jsem dodat, ta písnička je krásná, líbí se mi :) I když je to něco úplné jiného než obvykle poslouchám.

3 kopretinka kopretinka | Web | 17. června 2012 v 16:56 | Reagovat

Musíš vydržet, máš pravdu, teď je šílené období. Já mám zase hnusnou práci, snad bude líp a nebo najdu něco lepšího....To si nevybereš, buď tě bude v životě štvát škola a nbo práce....
Ale to zvláááádneš, za chviličku máš prázdniny.....:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama