13.9.2011

Říjen 2012

Ta da dam tam tam... ♫

15. října 2012 v 16:19 | Miss Nothing |  My Fuckin' Diary
Čusky fusky autobusky lidi :D
Ano, mám skvělou náladu. Nemám zdání, jestli je to jen chvilkové nebo jak to je, ale hlavní je, že ji mám a jsem za to ráda! Takhle dokonale strávený víkend dlouho nebyl! :) Opravdu...co víc si přát, než být s přáteli? S některými se víc poznat a taky navázat nové kontakty.. Děcká, su za to opravdu ráda! :)

A co záleží na troše vnitřního chaosu, co sa zase urobil v mém srdci? Ále, nemám nervy an to, to pořád řešit! Navíc, kluci tu sou a budou, takže buď sa to nějak vyvrbí nebo skončím se psem :D
(Ano, dúfám, že ta nálada rychlo nepřejde...tak mi to přejte!! :P )

Nejradši bych sa stejně vrátila zpátky.. Protože jet zpátky do reality je vždycky kruté a bolestivé a koho má bavit sedět v škole, poslouchat monology učitelů...? Stejně jen sedím, tupě čumim do zdi a přemýšlím nad...heh, to byste chtěli vědět :D nebo kreslím po sešitech. Nějaké učivo, ať už si to kurník strčí někam :) Dva měsíce školy, a já jí mám plné zuby!

No nic, zasejc povalím, je toho nějak moc.. A já su totálně mimo! :D Ostatně, jako vždy, ale tentokrát vysmátá a spokojená, duchovně naplněná, s krásnými zážitky v srdci :)


(A toš ti snad S nevadí, že je tam část tvého krásného obličeje :* )